Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Nadcházející události

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi.
 

TJ Rozsochy Vás srdečně zve na přátelské utkání našeho dorostu. Soupeřem nám bude SK Pernštejn Nedvědice. V neděli 20.8.2023 od 10 hodin na domácím stadionu. Občerstvení zajištěno.

V neděli 13.8. 2023 se po 11 letech strávených v Okresním přeboru Rozsochy představí v I.B třídě. Soupeřem jim bude taktéž nováček - rezerva Staré Říše. Vše vypukne v 16:30 na Stadionu TJ Rozsochy. Přijďte fandit a pobavit se.

V úterý 27. června 2023 proběhl na zámku v Polné losovací aktiv KFS Vysočina. Pro letošní rok se týkal i celku Rozsoch, které byly předběžně zařazeny do REALITY 11 I.B třídy - skupina B KFS Vysočina.

Fotbalový klub TJ Rozsochy oslavuje v roce 2023 70 let od svého založení. TJ Rozsochy Vás tímto všechny zve v sobotu 24. června 2023 na fotbalový stadion TJ Rozsochy, kde proběhne zábavný program pro děti a dospělé. Hlavním zápasem bude od 16:00 zápas Rozsoch proti výběru Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Večer bude následovat přátelské posezení s...

11 let. Tak dlouho čekaly Rozsochy na návrat do krajských soutěží na Vysočině. Povedlo se to až v této sezóně. Tým okolo trenéra Michala Strachoně neprohrál ani jedno utkání v jarní části sezóny a může se tak pyšnit titulem Přeborník okresu 22/23.

Vytvořte si webové stránky zdarma!