MUŽI

Články a reportáže z utkání

Buďte u toho s námi.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

TJ Rozsochy Vás srdečně zve na přátelské utkání našeho dorostu. Soupeřem nám bude SK Pernštejn Nedvědice. V neděli 20.8.2023 od 10 hodin na domácím stadionu. Občerstvení zajištěno.

V neděli 13.8. 2023 se po 11 letech strávených v Okresním přeboru Rozsochy představí v I.B třídě. Soupeřem jim bude taktéž nováček - rezerva Staré Říše. Vše vypukne v 16:30 na Stadionu TJ Rozsochy. Přijďte fandit a pobavit se.

V úterý 27. června 2023 proběhl na zámku v Polné losovací aktiv KFS Vysočina. Pro letošní rok se týkal i celku Rozsoch, které byly předběžně zařazeny do REALITY 11 I.B třídy - skupina B KFS Vysočina.

Fotbalový klub TJ Rozsochy oslavuje v roce 2023 70 let od svého založení. TJ Rozsochy Vás tímto všechny zve v sobotu 24. června 2023 na fotbalový stadion TJ Rozsochy, kde proběhne zábavný program pro děti a dospělé. Hlavním zápasem bude od 16:00 zápas Rozsoch proti výběru Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Večer bude následovat přátelské posezení s...

Vytvořte si webové stránky zdarma!